loader-logo

Krzanowice - klimatyzacja, wentylacja. Montaż i serwis

Firmą Carline oferuje swoje usługi poparte o ponad 25 letnie doświadczenie w branży HVAC. Wykonujemy montaż klimatyzacjiwentylacji czy ogrzewania, ale także projekt oraz serwis klimatyzacjiwentylacji, jak również rekuperacji z odzyskiem ciepłaogrzewania czy oddymiania. Specjalizujemy się w systemach gazowych pomp ciepła. Tworzymy automatykę systemów HVAC. Służymy swoją wiedzą realizując instalacje dla klientów indywidualnych – do domu i do mieszkania, a także biznesu – dla małych, średnich oraz dużych firm. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie!

klimatyzacja

Krzanowice - montaż klimatyzacji

System klimatyzacji zapewnia doskonałe warunki powietrza – jego czystość, a także wysoką jakość oraz optymalny poziom temperatury w pomieszczeniach – zarówno w domu, jak i w firmie. Aby cieszyć się komfortem oraz zapewnić skuteczne działanie systemu klimatyzacji musimy zadbać o kilka spraw. Dobór klimatyzatora, a także instalacja systemu, jak również regularny serwis klimatyzatora to podstawa wydajności, wysokiej efektywności, jak również gwarancja oszczędności.

Krzanowice montaż klimatyzacji w firmie z Carline!

Firma Carline wykonuje kompletne usługi z zakresu branży klimatyzacyjnej. Gwarantujemy kompletny montaż klimatyzacji dla firm oraz pewną i trwałą realizację każdego zlecenia.

Współpracujemy z największymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce. Proponujemy montaż klimatyzatorów najlepszych światowych producentów: Haier, Daikin, LG, jak również Midea, Fujitsu, Gree, Samsung czy Mitsubishi Electric. Na życzenie klienta opracowujemy koncepcję dopasowaną do jego wymagań, jak również potrzeb, zgodnie z właściwym projektem montażu klimatyzacji do firmy. W realizacjach dla przedsiębiorstw największy nacisk kładziemy na optymalizację, a także ekonomiczność proponowanych rozwiązań oraz opracowanie ich w krótkim czasie.

img

Etapy montażu klimatyzacji

Instalacja klimatyzacji

 • Przygotowanie miejsca montażu instalacji klimatyzacji
 • Montaż instalacji chłodniczych, a także sterowniczych, instalacja odprowadzenia skroplin oraz doprowadzenie zasilania
 • Instalacja jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej
 • Połączenie urządzeń
 • Próba szczelności
 • Uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych
 • Sprawdzenie działania systemu klimatyzacji oraz szkolenie z obsługi urządzeń

Zamów montaż klimatyzacji dla swojej firmy!

Krzanowice montaż klimatyzacji w domu i mieszkaniu z Carline!

Montaż klimatyzacji Krzanowice? Zespół Carline gwarantuje kompletny montaż klimatyzacji do domu i do mieszkania oparty na systemach Split lub Multi Split oraz pewną, trwałą realizację każdego zlecenia.

Od lat współpracujemy z największymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce. Proponujemy montaż klimatyzatorów najlepszych światowych producentów: Haier, Daikin, a także LG, Midea, Fujitsu, Gree, Samsung czy Mitsubishi Electric. Na życzenie klienta opracowujemy koncepcję dopasowaną do jego wymagań zgodnie z właściwym projektem montażu klimatyzacji zarówno do domu, jak i do mieszkania. Największy nacisk kładziemy na optymalizację oraz ekonomiczność proponowanych rozwiązań. Koncepcję prac opracowujemy w możliwie krótkim czasie.

Montaż klimatyzacji to korzyści!

Co zyskujemy dzięki klimatyzacji?

   • Optymalną temperaturę
   • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
   • Poprawa jakości powietrza
   • Komfort
   • Oczyszczanie powietrza (przy użyciu odpowiednich filtrów w klimatyzatorze)
   • Oszczędność
img

Wybierz montaż klimatyzacji dla swojego domu!

Montaż Klimatyzatorów

Prosta droga do komfortu!

W ofercie firmy Carline proponujemy klimatyzatory do domu, mieszkania oraz firmy. Dobieramy optymalne rozwiązania i projektujemy, a także wykonujemy montaż odpowiedniego systemu klimatyzacji typu Split oraz Multi Split, a także klimatyzację opartą na wodzie lodowej, urządzaniach VRF i VRV czy klimatyzację kanałową. Proponujemy także serwis oraz przegląd systemów i urządzeń.

Krzanowice montaż wentylacji

Wentylacja to wymiana oraz usunięcie nadmiernie podgrzanego lub zanieczyszczonego powietrza, a przy tym dostarczenie świeżego. Oferowane przez nas systemy wentylacji dla domu i dla firmy gwarantują świeże powietrze, które ma właściwą temperaturę oraz odpowiednią jakość. Dzięki temu w pomieszczeniach nie odczuwa się różnicy temperatur, a to pozwala spokojnie złapać oddech. Komfort ma ogromne znaczenie dla samopoczucia. Montaż systemu wentylacji zależy m.in. od usytuowania budynku/ pomieszczenia, jak również układu okien oraz drzwi, ale także czynników atmosferycznych.

oferta-slider-wentylacja

Krzanowice montaż wentylacji w firmie z Carline!

Wykonujemy projekt oraz montaż wentylacji, rekuperacji, jak również oddymiania oraz instalacji przeciwpożarowych. Proponujemy także serwis instalacji, jak również urządzeń wentylacyjnych.

Systemy wymiany powietrza decydują o komforcie, a także bezpieczeństwie pracowników. Wentylacja ma zapewnić nie tylko dobrą jakość powietrza, ale również ograniczyć wilgoć, rozwój drobnoustrojów i usuwać niepożądane zapachy w budynku. Jest także niezbędna, by zapewnić prawidłową pracę urządzeń oraz maszyn. Oferujemy urządzenia liderów branży – Harmann, Nilan, Vents czy Lunos z kompletną realizacją zlecenia od projektu, poprzez dobranie urządzeń, aż do kompletnego montażu wentylacji w firmie oraz uruchomienia systemu. 

img

Montaż wentylacji

Elementy montażu wentylacji:

 • kanały prostokątne oraz okrągłe
 • izolacja kanałów, jak również elementów wentylacyjnych
 • kratki, anemostaty, a także czerpnie oraz wyrzutnie powietrza służące do wykończenia
 • regulatory przepływu powietrza oraz przepustnice dedykowane regulacji systemu
 • elementy tłumiące – maty tłumiące, wkładki tłumiące oraz tłumiki akustyczne
 • elementy montażowe

Zamów montaż wentylacji dla swojej firmy!

Krzanowice montaż wentylacji w domu i mieszkaniu z Carline!

Oferujemy usługi instalacyjne oraz profesjonalne urządzenia wentylacyjne dla domu. Od lat zajmujemy się dostarczaniem do pomieszczeń mieszkalnych najlepszych rozwiązań wentylacyjnych, a wyspecjalizowana kadra zapewnia wsparcie w trakcie całego procesu realizacji.

Zapewniamy bezpłatną wizję lokalną, doradztwo oraz dobór, a także montaż odpowiednich urządzeń dedykowanych wentylacji domowej. Każde zlecenie jest realizowane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Montaż wentylacji Krzanowice? Skorzystaj z usług Zespołu Carline!

Wentylacja Pomieszczeń

Montaż wentylacji jest niezbędny. Co zyskujemy?

 • Optymalną temperaturę
 • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
 • Ochronę przed powstawaniem pleśni, rozwojem bakterii
 • Redukcja zanieczyszczeń
 • Poprawa jakości powietrza (dopływ świeżego)
 • Komfort
 • Oszczędność
img

Zamów montaż wentylacji dla swojego domu!

Montaż Wentylatorów

Zespół Carline wykonuje projekt oraz montaż systemów wentylacji mechanicznej wyciągowej, nawiewno-wywiewnej, z odzyskiem ciepła, oddymiającej, jak również badanie skuteczności wentylacji oraz serwis oraz przegląd instalacji dla domu oraz dla firmy.

Nasze Relizacje

Hotel

Hilton Garden Inn

Obiekty rekreacyjne

Energylandia

Obiekty mieszkalne

Park Leśny Bronowice

Obiekty biurowe

ABB - Korporacyjne Centrum Badawcze

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami