fbpx
loader-logo

Koniecpol - klimatyzacja, wentylacja. Montaż i serwis

Firmą Carline oferuje swoje usługi poparte o ponad 25 letnie doświadczenie w branży HVAC. Wykonujemy montaż klimatyzacjiwentylacji czy ogrzewania, ale także projekt oraz serwis klimatyzacjiwentylacji, jak również rekuperacji z odzyskiem ciepłaogrzewania czy oddymiania. Specjalizujemy się w systemach gazowych pomp ciepła. Tworzymy automatykę systemów HVAC. Służymy swoją wiedzą realizując instalacje dla klientów indywidualnych – do domu i do mieszkania, a także biznesu – dla małych, średnich oraz dużych firm. Sprawdź co możemy zrobić dla Ciebie!

klimatyzacja

Koniecpol - montaż klimatyzacji

System klimatyzacji zapewnia doskonałe warunki powietrza – jego czystość, a także wysoką jakość oraz optymalny poziom temperatury w pomieszczeniach – zarówno w domu, jak i w firmie. Aby cieszyć się komfortem oraz zapewnić skuteczne działanie systemu klimatyzacji musimy zadbać o kilka spraw. Dobór klimatyzatora, a także instalacja systemu, jak również regularny serwis klimatyzatora to podstawa wydajności, wysokiej efektywności, jak również gwarancja oszczędności.

Koniecpol montaż klimatyzacji w firmie z Carline!

Firma Carline wykonuje kompletne usługi z zakresu branży klimatyzacyjnej. Gwarantujemy kompletny montaż klimatyzacji dla firm oraz pewną i trwałą realizację każdego zlecenia.

Współpracujemy z największymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce. Proponujemy montaż klimatyzatorów najlepszych światowych producentów: Haier, Daikin, LG, jak również Midea, Fujitsu, Gree, Samsung czy Mitsubishi Electric. Na życzenie klienta opracowujemy koncepcję dopasowaną do jego wymagań, jak również potrzeb, zgodnie z właściwym projektem montażu klimatyzacji do firmy. W realizacjach dla przedsiębiorstw największy nacisk kładziemy na optymalizację, a także ekonomiczność proponowanych rozwiązań oraz opracowanie ich w krótkim czasie.

img

Etapy montażu klimatyzacji

Instalacja klimatyzacji

 • Przygotowanie miejsca montażu instalacji klimatyzacji
 • Montaż instalacji chłodniczych, a także sterowniczych, instalacja odprowadzenia skroplin oraz doprowadzenie zasilania
 • Instalacja jednostki wewnętrznej oraz zewnętrznej
 • Połączenie urządzeń
 • Próba szczelności
 • Uruchomienie urządzeń klimatyzacyjnych
 • Sprawdzenie działania systemu klimatyzacji oraz szkolenie z obsługi urządzeń

Zamów montaż klimatyzacji dla swojej firmy!

Koniecpol montaż klimatyzacji w domu i mieszkaniu z Carline!

Montaż klimatyzacji Koniecpol? Zespół Carline gwarantuje kompletny montaż klimatyzacji do domu i do mieszkania oparty na systemach Split lub Multi Split oraz pewną, trwałą realizację każdego zlecenia.

Od lat współpracujemy z największymi producentami urządzeń klimatyzacyjnych w Polsce. Proponujemy montaż klimatyzatorów najlepszych światowych producentów: Haier, Daikin, a także LG, Midea, Fujitsu, Gree, Samsung czy Mitsubishi Electric. Na życzenie klienta opracowujemy koncepcję dopasowaną do jego wymagań zgodnie z właściwym projektem montażu klimatyzacji zarówno do domu, jak i do mieszkania. Największy nacisk kładziemy na optymalizację oraz ekonomiczność proponowanych rozwiązań. Koncepcję prac opracowujemy w możliwie krótkim czasie.

Montaż klimatyzacji to korzyści!

Co zyskujemy dzięki klimatyzacji?

   • Optymalną temperaturę
   • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
   • Poprawa jakości powietrza
   • Komfort
   • Oczyszczanie powietrza (przy użyciu odpowiednich filtrów w klimatyzatorze)
   • Oszczędność
img

Wybierz montaż klimatyzacji dla swojego domu!

Montaż Klimatyzatorów

Prosta droga do komfortu!

W ofercie firmy Carline proponujemy klimatyzatory do domu, mieszkania oraz firmy. Dobieramy optymalne rozwiązania i projektujemy, a także wykonujemy montaż odpowiedniego systemu klimatyzacji typu Split oraz Multi Split, a także klimatyzację opartą na wodzie lodowej, urządzaniach VRF i VRV czy klimatyzację kanałową. Proponujemy także serwis oraz przegląd systemów i urządzeń.

Koniecpol montaż wentylacji

Wentylacja to wymiana oraz usunięcie nadmiernie podgrzanego lub zanieczyszczonego powietrza, a przy tym dostarczenie świeżego. Oferowane przez nas systemy wentylacji dla domu i dla firmy gwarantują świeże powietrze, które ma właściwą temperaturę oraz odpowiednią jakość. Dzięki temu w pomieszczeniach nie odczuwa się różnicy temperatur, a to pozwala spokojnie złapać oddech. Komfort ma ogromne znaczenie dla samopoczucia. Montaż systemu wentylacji zależy m.in. od usytuowania budynku/ pomieszczenia, jak również układu okien oraz drzwi, ale także czynników atmosferycznych.

oferta-slider-wentylacja

Koniecpol montaż wentylacji w firmie z Carline!

Wykonujemy projekt oraz montaż wentylacji, rekuperacji, jak również oddymiania oraz instalacji przeciwpożarowych. Proponujemy także serwis instalacji, jak również urządzeń wentylacyjnych.

Systemy wymiany powietrza decydują o komforcie, a także bezpieczeństwie pracowników. Wentylacja ma zapewnić nie tylko dobrą jakość powietrza, ale również ograniczyć wilgoć, rozwój drobnoustrojów i usuwać niepożądane zapachy w budynku. Jest także niezbędna, by zapewnić prawidłową pracę urządzeń oraz maszyn. Oferujemy urządzenia liderów branży – Harmann, Nilan, Vents czy Lunos z kompletną realizacją zlecenia od projektu, poprzez dobranie urządzeń, aż do kompletnego montażu wentylacji w firmie oraz uruchomienia systemu. 

img

Montaż wentylacji

Elementy montażu wentylacji:

 • kanały prostokątne oraz okrągłe
 • izolacja kanałów, jak również elementów wentylacyjnych
 • kratki, anemostaty, a także czerpnie oraz wyrzutnie powietrza służące do wykończenia
 • regulatory przepływu powietrza oraz przepustnice dedykowane regulacji systemu
 • elementy tłumiące – maty tłumiące, wkładki tłumiące oraz tłumiki akustyczne
 • elementy montażowe

Zamów montaż wentylacji dla swojej firmy!

Koniecpol montaż wentylacji w domu i mieszkaniu z Carline!

Oferujemy usługi instalacyjne oraz profesjonalne urządzenia wentylacyjne dla domu. Od lat zajmujemy się dostarczaniem do pomieszczeń mieszkalnych najlepszych rozwiązań wentylacyjnych, a wyspecjalizowana kadra zapewnia wsparcie w trakcie całego procesu realizacji.

Zapewniamy bezpłatną wizję lokalną, doradztwo oraz dobór, a także montaż odpowiednich urządzeń dedykowanych wentylacji domowej. Każde zlecenie jest realizowane indywidualnie zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Montaż wentylacji Koniecpol? Skorzystaj z usług Zespołu Carline!

Wentylacja Pomieszczeń

Montaż wentylacji jest niezbędny. Co zyskujemy?

 • Optymalną temperaturę
 • Utrzymanie prawidłowej wilgotności
 • Ochronę przed powstawaniem pleśni, rozwojem bakterii
 • Redukcja zanieczyszczeń
 • Poprawa jakości powietrza (dopływ świeżego)
 • Komfort
 • Oszczędność
img

Zamów montaż wentylacji dla swojego domu!

Montaż Wentylatorów

Zespół Carline wykonuje projekt oraz montaż systemów wentylacji mechanicznej wyciągowej, nawiewno-wywiewnej, z odzyskiem ciepła, oddymiającej, jak również badanie skuteczności wentylacji oraz serwis oraz przegląd instalacji dla domu oraz dla firmy.

Oferujemy projekt i montaż systemów HVAC dla Klientów

Chcesz uzyskać więcej informacji
na temat naszej szerokiej oferty?

Skontaktuj się z nami