Carline - klimatyzacja Kraków, serwis klimatyzacji Kraków, wentylacja Kraków > Aktualności > Budynki mieszkalne na ul. Kurzei w Krakowie oddane do użytku!
Kurzei mieszkania, wentylacja, klimatyzacja, co,
Kategoria: Aktualności0

Nowe budynki mieszkalne oddane do użytku! Zespół Carline zakończył prace związane z montażem instalacji wentylacji mechanicznej garaży podziemnych, klimatyzacji oraz systemu detekcji CO na nowej inwestycji zlokalizowanej przy ul. Kurzei w Krakowie (Osiedle Kameralne).

O inwestycji

Inwestycja zlokalizowana przy ul. Kurzei i Jancarza stanowi doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących spokój oraz bliskość komunikacji. Malownicza okolica, której niewątpliwym atutem jest duża ilość terenów zielonych, wpłynie dobrze na każdego. W sąsiedztwie lokali mieszkalnych znajduje się głównie niska i szeregowa zabudowa wielorodzinna. Dzięki świetnej komunikacji autobusowej, a niebawem także i tramwajowej, można bez problemu poruszać się po mieście.

Warto dodać,  że budynki mieszkalne znajdują się w pobliżu szkół, przedszkoli, aptek, przychodni czy punktów handlowych np. C.H.Krokus i Galeria Serenada. Dla osób ceniących różnorodne formy rozrywki oraz kultury niebywałą zaletą będzie bliskość Parku Wodnego i Multikina.

Realizacją zarządza firma Start, uznany krakowski deweloper. Więcej o mieszkaniach możemy przeczytać na stronie https://start.com.pl

Budynki mieszkalne – realizacja Carline

Firma Carline odpowiadała za wykonanie systemu wentylacji mechanicznej w garażach podziemnych z wykorzystaniem urządzeń firmy Harmann oraz Venture Industries. Wykonaliśmy także instalację systemu klimatyzacji opartej na agregatach zewnętrznych firmy Haier, systemy chłodnicze oraz sterowania w lokalach usługowych jednego z budynków mieszkalnych.

W zakres prac firmy Carline wchodzi wykonanie instalacji systemów:

 

  • wentylacji mechanicznej wywiewnej w garażu podziemnym z wykorzystaniem urządzeń Harmann oraz Venture Industries
  • wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej w przedsionkach ppoż., pomieszczeniach technicznych i komórkach lokatorskich na poziomie garaży
  • detekcji CO w garażach podziemnych
  • klimatyzacji opartej na agregatach zewnętrznych firmy Haier w lokalach użytkowych jednego z budynków

Nad całością realizacji czuwał inż. Dariusz Cieśla.

Informacje na temat innych projektów naszego zespołu, możecie znaleźć Państwo w zakładce Realizacje.

Jeżeli są Państwo zainteresowani nawiązaniem współpracy, zapraszamy do kontaktu!
Jesteśmy dostępni pod nr telefonu +48 12 266 68 88 a także online: carline@carline.com.pl

WYKONUJEMY ZLECENIA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI.