budynek mieszkalny ul. Piasta Kołodzieja
Kategoria: Bez kategorii0

Z dumą przekazujemy Państwu, że nasza firma zakończyła prace w I etapie inwestycji „Piasta Towers” w Krakowie.
Okazały, 10 piętrowy budynek mieszkalny zawierający 110 lokali mieszkalnych z częścią usługową i garażem podziemnym dzięki nam zyskał kompleksowo wykonaną instalację wentylacji mechanicznej, oddymiania i klimatyzacji. Budynek wchodzi w skład wieloetapowej inwestycji realizowanej przez krakowskiego dewelopera firmę Inter-bud. Obejmuje kilkanaście budynków mieszkalnych z garażami podziemnymi i usługami.

W zakres prac naszej firmy wchodziło wykonanie instalacji wentylacji w lokalach mieszkalnych i usługowych, częściach wspólnych oraz technicznych jak również w wielostanowiskowym garażu podziemnym. Do naszych zadań należała także instalacja oddymiania klatki schodowej. Dodatkowo w części lokali mieszkalnych i lokalu usługowym wykonaliśmy  instalacje klimatyzacji.

To jednak nie koniec naszej współpracy!
W ramach realizacji projektu „Piasta Towers” mamy przyjemność kontynuować prace związane z wykonaniem instalacji wentylacji i oddymiania
Zadanie dotyczyć będzie kolejnych budynków tj. nr 2 i 3 wchodzących w skład II etapu inwestycji.

Będziemy dzielić się z Państwem relacją z postępu tych prac.
Zapraszamy więc na nasz Facebook, kanał YouTube oraz Google+ i Instagram, aby mogli Państwo śledzić nas i nasze projekty na bieżąco!

 

WordPress Themes